World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

230gsm 92%вискоза 8%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечни дресови 170cm KF805

  • Мека и удобна
  • Растегнувачка и флексибилна
  • Разносна и погодна за различни апликации

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе