World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Тери плетени

220gsm 91%Памук 13%Полиестер 6%Spandex Elastane плетена ткаенина француски Тери 185cm KF824

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе