World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Плетени со нуркање

220gsm 55%Памук 37%Полиестер 8%Spandex Elastane Двојна нуркачка плетена ткаенина 185cm SM21020

  • Висока издржливост
  • Рашири и флексибилни
  • Дише и удобно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе