World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Пике плете

210gm памучна спандекс пике плетена ткаенина 95%Памук 5%Спандекс маици 36 бои на залиха

  • Удобна и мека текстура
  • Растеглив материјал за лесно движење
  • Широк опсег на опции за бои за разновиден стил

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе