World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

190gsm 62%Полиестер 34%Памук 4%Spandex Elastane Единечен Џерси Ткаенина со цветно предиво 155cm DS2215

  • Меко и удобно
  • Издржливо и долготрајно
  • Стилски и модерен

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе