World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

190gsm 60%Полиестер 35%Памук 5%Spandex Elastane Единечен Џерси Ткаенина со цветно предиво 165cm DS2171

  • Издржлив и долготраен
  • Удобен и еластичен
  • Атрактивен цветен дизајн

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе