World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Двојно плетено

190gsm 47,5%вискоза 47,5%памук 5%Spandex Elastane Двојна плетена ткаенина 170cm SM21006

  • Мека и удобна
  • Растегната и флексибилна
  • Издржлива и долготрајна

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе