World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

180gsm 95%вискоза 5%Spandex Elastane плетена ткаенина за единечни дресови 168cm KF638

  • Меко и удобно
  • Да се ​​растегнува
  • Разносна употреба

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе