World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

175gsm 95%Modal 5%Spandex Elastane Плетена ткаенина за единечна дрес 175cm DS42039

  • Мека и удобна: Модалната ткаенина нуди луксузно чувство и обезбедува супериорна удобност.
  • Растегнување и флексибилност: Додавањето на Spandex Elastane овозможува одлично растегнување и флексибилност
  • обезбедувајќи подобро вклопување и леснотија на движење.
  • Издржлива и долготрајна: единечната конструкција со плетено џемче обезбедува издржливост
  • правејќи ја ткаенината отпорна на абење и кинење
  • продолжување на неговиот животен век.

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе