World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Пике плете

170gsm 92%Полиестер 8%Spandex Elastane Pique плетена ткаенина 165cm ZD37015

  • Висока издржливост
  • Одлично растегнување и флексибилност
  • Мазно и удобно чувство

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе