World Class Textile Producer with Impeccable Quality

Џерси плете

110 gsm Најлонска ткаенина за рамка 87% најлон 13% спандекс ултра тенка ткаенина

  • Лесни и дише
  • Издржливи и долготрајни
  • Растегнување и удобно

Можно е и ова да ти се допаѓа

Истражете повеќе