World Class Textile Producer with Impeccable Quality
-
View DetailsModāls, spandekss
190gsm 91%Modāls 9%Elastāns Single Jersey Trikotāžas audums 175cm DS42038
-
View DetailsKokvilna, spandekss, Viskoze
190gsm 47,5%viskoze 47,5%kokvilna 5%spandekss elastāns dubultā trikotāžas audums 170cm SM21006
-
View DetailsPoliesters, spandekss
180gsm 90%poliesters 10%spandekss elastāns Birdseye audums 160cm NY23002
-
View DetailsNeilons, spandekss, Viskoze
195 gsm 48% neilona poliamīds 47% viskoze 5% spandekss elastāns dubultā trikotāžas audums 155 cm SM21028
-
View DetailsKokvilna, Poliesters, spandekss
190gsm 60% poliesters 35% kokvilna 5% spandekss elastāns viena džersija ziedu dzijas audums 165 cm DS2171
-
View DetailsPoliesters, spandekss
180 gsm 90% poliesters 10% spandekss elastāns, matēts viengabala trikotāžas audums 168 cm KF645
-
View DetailsPoliesters, spandekss, Viskoze
200gsm 35%viskoze 60%poliesters 5%spandekss elastāns viena džersija trikotāžas audums 168cm KF791
-
View DetailsKokvilna, Poliesters, spandekss
190gsm 62% poliesters 34% kokvilna 4% spandekss elastāns viena džersija ziedu dzijas audums 155 cm DS2215
-
View Detailsspandekss, Viskoze
180gsm 92%viskoze 8%spandekss elastāns ribas trikotāžas audums 145cm KF1947