World Class Textile Producer with Impeccable Quality
-
View DetailsPamuk, Poliester
280gsm 35% pamuk 65% poliester flis pletena tkanina 185 cm KF830
-
View DetailsNajlon, Poliester, Spandex, Viskoza
280gsm 30,5%Viskoza 55%Poliester 12%Najlon Poliamid 2,5%Spandex Elastan Brušena pletena tkanina s dvostrukom trakom 160cm SM2190
-
View DetailsPoliester, Viskoza
280gsm 35%Viskoza 65%Poliester Rebrasta Pletiva 130cm LW26021
-
View DetailsPamuk, Poliester, Spandex
280gsm 40% pamuk 57% poliester 3% spandeks elastin Pique pletena tkanina 155 cm ZD2184
-
View DetailsPamuk, Poliester, Spandex
280gsm 52% pamuk 45% poliester 3% elastan rebrasta pletena tkanina 175 cm LW26008
-
View DetailsPoliester, Spandex
260gsm 97% poliester 3% spandeks elastan Pique pletena tkanina 155 cm ZD37004
-
View DetailsPamuk, Poliester, Spandex
280gsm 41% pamuk 58% poliester 1% spandeks elastin Pique pletena tkanina 160 cm ZD37009
-
View DetailsPamuk, Poliester
280gsm 60%pamuk 40%poliester dvostruko pletena tkanina 175cm SM21012
-
View DetailsPamuk, Poliester
270gsm 48%pamuk 52%poliester jacquard pletena tkanina 160cm TH38013