World Class Textile Producer with Impeccable Quality
-
View DetailsPolyester, Spandex, Viskose
230gsm 33%Viskose 60%Polyester 7%Spandex Elastan Jacquard Strik Stof 165cm TH2151
-
View DetailsBomuld, Polyester, Spandex
230gsm 32%Bomuld 61%Polyester 7%Spandex Elastan Rib Strik 160cm LW26030
-
View DetailsNylon, Spandex, Viskose
230gsm 34%Nylon Polyamid 57%Viskose 9%Spandex Elastan Pique Strik Stof 155cm ZD2224
-
View DetailsBomuld, Polyester, Spandex
230gsm 35% Bomuld 60%Polyester 5%Spandex Elastan Rib Strik Stof 135cm KF630
-
View DetailsPolyester, Spandex, Viskose
230gsm 35%Viskose 60%Polyester 5%Spandex Elastan Single Jersey Børstet Strikstof 160cm DS42001
-
View DetailsNylon, Spandex
230gsm 75%Nylon Polyamid 25%Spandex Elastan Dobbeltstrikket stof 165cm KF2117
-
View DetailsPolyester, Spandex, Viskose
230gsm 50%Viskose 43%Polyester 7%Spandex Elastan Scuba strikket stof 160cm DM2125
-
View DetailsNylon, Spandex
230gsm 75% Nylon Polyamid 25% Spandex Elastan Nylon Stof 160 cm JL12011
-
View DetailsBomuld, Polyester, Spandex
230gsm 64%Polyester 33%Bomuld 3%Spandex Elastan Jacquard Strik Stof 175cm TH2142