World Class Textile Producer with Impeccable Quality
-
View DetailsSpandex, Viscose
180 g/m² 92% Viscose 8% Spandex Elastaan Rib Gebreide Stof 175 cm KF1943
-
View DetailsNylon, Spandex
180gsm 90% Nylon Poliamied 10% Spandex Elastane Nylon Stof 158cm JL12056
-
View DetailsModaal, Spandex
190 g/m² 91% Modaal 9% Spandex Elastaan Enkel Jersey Gebreide Stof 175 cm DS42038
-
View DetailsKatoen, Spandex, Viscose
190 g/m² 47.5% Viscose 47.5% Katoen 5% Spandex Elastaan Dubbelgebreide stof 170 cm SM21006
-
View DetailsPolyester, Spandex
180gsm 90%Polyester 10%Spandex Elastaan Birdseye Stof 160cm NY23002
-
View DetailsNylon, Spandex, Viscose
195 g/m² 48% Nylon Poliamied 47% Viscose 5% Spandex Elastaan Dubbel Scuba Gebreide Stof 155 cm SM21028
-
View DetailsKatoen, Polyester, Spandex
190gsm 60%Polyester 35%Katoen 5%Spandex Elastaan Enkel Jersey Floral Garen Stof 165cm DS2171
-
View DetailsPolyester, Spandex
180 g/m² 90% Polyester 10% Spandex Elastaan Geborselde Enkel Jersey Gebreide Stof 168 cm KF645
-
View DetailsPolyester, Spandex, Viscose
200 g/m² 35% Viscose 60% Polyester 5% Spandex Elastaan Enkel Jersey Gebreide Stof 168 cm KF791