World Class Textile Producer with Impeccable Quality
-
View DetailsPolyester, Spandex
180 g/m² 90% Polyester 10% Spandex Elastaan Enkel Jersey Gebreide Stof 168 cm KF644
-
View DetailsPolyester, Spandex
180gsm 90%Polyester 10%Spandex Elastaan Birdseye Stof 160cm NY23002
-
View DetailsKatoen, Polyester
185 g/m² 75% Katoen 25% Polyester Enkel Jersey Gebreide Stof 180 cm DS42027
-
View DetailsPolyester, Spandex
180 g/m² 90% Polyester 10% Spandex Elastaan Geborselde Enkel Jersey Gebreide Stof 168 cm KF645
-
View DetailsKatoen, Polyester
190gsm 35% Katoen 65% Polyester Dubbelgebreide Stof 185cm KF793
-
View DetailsKatoen, Polyester, Spandex
190 g/m² 68% Katoen 27% Polyester 5% Spandex Elastaan Franse Terry Gebreide Stof 185 cm KF788
-
View DetailsKatoen, Polyester, Spandex
190gsm 60%Polyester 35%Katoen 5%Spandex Elastaan Enkel Jersey Floral Garen Stof 165cm DS2171
-
View DetailsPolyester, Spandex, Viscose
200 g/m² 35% Viscose 60% Polyester 5% Spandex Elastaan Enkel Jersey Gebreide Stof 168 cm KF791
-
View DetailsKatoen, Polyester, Spandex
190 g/m² 62% Polyester 34% Katoen 4% Spandex Elastaan Enkel Jersey Floral Garen Stof 155 cm DS2215